GLASS & CERAMICS / Glass / Rummers 12994115
nr 1299 4115
RUMMERS
10 pieces, 1920s. Height: 16, 5, minor cracks.
10 st, 20-tal. Höjd: 16,5
Condition: nagg
600
SEK 800
Monday January 6 2020
at 19:35:12
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
RUMMERS
Condition: nagg
nr 1299 4115
RUMMERS
10 st, 20-tal. Höjd: 16,5
Condition: nagg
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 800 |
Monday January 6 2020 |